Adopce zvířete

Adopce zvířete

Adoptivním rodičem se může stát každý, kdo se rozhodne především finančně, ale i materiálně přispět na chov, zdravotní péči a výživu některého z hendikepovaných zvířat trvale umístěných v naší záchranné stanici. Tato částka se liší v závislosti na druhu zvířete a je spočítána tak, aby zajistila potřeby zvířete po dobu jednoho roku. Adoptivní rodič tímto činem získá nejen dobrý pocit, ale také certifikát o adopci, štítek se svým jménem (případně logem organizace, firmy apod.) u expozice daného zvířete a ještě tričko s přírodní tématikou a logem naší organizace Ochrany fauny ČR. 

Jak se stát adoptivním rodičem

Stačí zaplatit roční poplatek vámi vybraného zvířete - viz tabulka dole a zaplatit hotově (v Centru Ochrany fauny v Hrachově), nebo převodem na bankovní účet 712781933/0300  (do zprávy pro příjemce uveďte vybrané zvíře).  Současně nás kontaktujte e-mailem: info@ochranafauny.cz, kde nám napíšete zvolené zvíře, vaše iniciály, na které vám vystavíme darovací smlovu. Poštou vám pak zašleme certifikát o adopci a tričko Ochrany fauny.

 

 

Pošlete DMS

Zašlete nám dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZVIREVNOUZI HRACHOV na číslo 87777 (platí pro všechny operátory, cena DMS je 30 Kč, příjemce Vaší pomoci obdrží 27 Kč). Více o sbírce Zvíře v nouzi Nyní také můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobou jednoho roku.

Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK ZVIREVNOUZI HRACHOV na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Všem dárcům moc děkujeme, případné dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 259 902 , nebo e-mailu info@ochranafuny.cz